header980_300.png
Agenda
13-11
club scheidsrechters examen
11-5
D-kamp
8-6
circus toernooi
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Diensten

zaterdag 27 oktober 2018 
08:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Anne-Marie van den Wijngaard Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Jente Goossens Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Charlotte Janssen Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tess Janssen Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nikki Joosen Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Amira Dridi Bardienst 
13:30 - 18:00  Marja de Been Barhoofd 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Veerle Hengst Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Milou Dorresteijn Bardienst 
zondag 28 oktober 2018 
11:00 - 14:00  Bas Rosmalen Barhoofd 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Maarten Hendriks Bardienst 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Marleen Mathijssen Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Dion de Vreede Bardienst 
14:00 - 17:30  Nicole Jagerman Barhoofd 
donderdag 1 november 2018 
19:30 - 22:00  Ludo Stroeken Barhoofd 
zaterdag 3 november 2018 
08:00 - 13:30  Femke Buitink Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Bob Meijers Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Zanna Roovers Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Fenne van Wijngaarden Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Isa Wardenier Bardienst 
13:00 - 15:30  Debby Thijs Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Ischa Tomala Bardienst 
13:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Marleen van de Rijdt Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 10 november 2018 
08:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Isa Meijers Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fleur Lazeroms Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Sanne Cools Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Finn Laming Bardienst 
13:00 - 15:30  Ludo Stroeken Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Isa Bos Bardienst 
15:30 - 18:00  Marnix Holleman Bardienst 
zondag 11 november 2018 
11:00 - 14:00  Barhoofd 
11:30 - 14:00  Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
16:30 - 20:00  Bardienst 
17:30 - 20:00  Barhoofd 
zaterdag 17 november 2018 
08:00 - 13:30  Kristel de Poorter - Ducheine Barhoofd 
08:00 - 13:30  Ouders/verzorgers van Julian Kapteijns Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Sam Lacour Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Pleun Mulder Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Yenthe van Jaarsveld Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Xander Overboom Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Diede Huijbregts Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lisa van Beers Bardienst 
13:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Lotte van Bezouw Bardienst 
zaterdag 24 november 2018 
08:00 - 13:30  Sabine De Rooij-sluiter Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Babbe Anna Wasserval Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lynn van Beek Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Ira Vernack Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Indy Roselle Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Roos Jacobs Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Luuk Verschoor Bardienst 
13:30 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Meike Roelen Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Sam Freeke Bardienst 
zondag 25 november 2018 
11:00 - 14:00  Ouders/verzorgers van Julian Kapteijns Barhoofd 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Janne Bakkers Bardienst 
11:30 - 14:00  Bardienst 
14:00 - 16:30  Bardienst 
14:00 - 17:30  Barhoofd 
16:30 - 20:00  Bardienst 
17:30 - 20:00  Barhoofd