1.jpeg
Agenda
1-6
uitleen DIA
1-6
team seizoensafsluiting M6E1
8-6
circus toernooi
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Diensten

zaterdag 25 mei 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fleur Lazeroms Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Fien Slockers Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Jasper van der Made Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Indy Johannes Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Nienke van der Stel Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Lieke Jacobs Bardienst 
13:00 - 18:00  Marja de Been Barhoofd 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Teske Boskaljon Bardienst 
zondag 26 mei 2019 
11:00 - 14:00  Nicole Jagerman Barhoofd 
11:30 - 14:00  Lysanne Wijburg Bardienst 
11:30 - 14:00  Jaap van de Pas Bardienst 
14:00 - 16:30  Ouders/verzorgers van Josephine Peeters Bardienst 
14:00 - 17:30  Marja de Been Barhoofd 
16:30 - 19:00  Mathilde Smits Bardienst 
zaterdag 1 juni 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tygo de Rooij Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Maura van Gessel Bardienst 
08:15 - 10:30  Anne-Marie van den Wijngaard Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Milou Kerkhof Bardienst 
10:30 - 13:00  Marielle Verschuren Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 15:30  Danielle Roelen van Hees Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Fleur Daggers Bardienst 
15:30 - 18:00  Ouders/verzorgers van Laura Grijpstra Bardienst 
zaterdag 8 juni 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Guusje Wijnstroom Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Benjamin Adriaansen Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Maura van Gessel Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Indy Roselle Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Ira Vernack Bardienst 
zaterdag 15 juni 2019 
08:00 - 13:00  Ouders/verzorgers van Eline Theuns Barhoofd 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Lieve Verhagen Bardienst 
08:15 - 10:30  Ouders/verzorgers van Pepijn van der Weegen Bardienst 
10:00 - 13:00  Bardienst 
10:30 - 13:00  Ouders/verzorgers van Tess Havermans Bardienst 
10:30 - 13:00  Miriam van Pelt-Wijne Bardienst 
13:00 - 15:30  Ouders/verzorgers van Mira Bervoets Bardienst 
13:00 - 15:30  Bardienst 
13:00 - 18:00  Barhoofd 
15:30 - 18:00  Bardienst 
15:30 - 18:00  Bardienst 
zondag 16 juni 2019 
11:00 - 14:00  Nicole Jagerman Barhoofd 
11:30 - 14:00  Ouders/verzorgers van Babbe Anna Wasserval Bardienst 
14:00 - 18:00  Barhoofd 
16:00 - 18:00  Bardienst 
zaterdag 22 juni 2019 
08:30 - 10:30  Bardienst 
08:30 - 10:30  Bardienst 
08:30 - 12:30  Barhoofd 
10:30 - 12:30  Bardienst 
10:30 - 12:30  Bardienst 
12:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 14:30  Bardienst 
12:30 - 16:30  Barhoofd 
14:30 - 16:30  Bardienst 
14:30 - 16:30  Ouders/verzorgers van Maud Anssems Bardienst 
zondag 30 juni 2019 
09:00 - 11:00  Barhoofd 
11:00 - 13:00  Barhoofd 
13:00 - 15:00  Floor Voogt - Fluitman Barhoofd 
15:00 - 17:00  Barhoofd 
17:00 - 19:00  Barhoofd