header980_300.png
Agenda
20-4
Koningsspelen
24-4
Bestuursvergadering
26-4
Veld 1 verhuurd HCEL
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

21 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 8E1 55397 ZwartWit J8E2 08:30 09:00 Veld 2  info Ja
  veld 2cd  
Fluiten: Jany Singendonk
fluiten : 1 ouder +
F-jeugd 1e jaars !Reservering 09:00 Veld 1  info Nee
interne oefenwedstrijdjes 1e jaars F-jeugd op veld 1ab van 09:00 - 10:00 uur
Funkey hockey !Reservering 09:00 Veld 2  info Nee
4e funkey training 09:00 - 10:00 uur op veld 2a.
Meisjes 6E1 58519 MHC Tempo ME1 08:30 09:00 Veld 1  info Ja
  veld 1c  
fluiten : ouders
Meisjes 6E3 52381 MHC Liberty ME2 08:30 09:00 Veld 1  info Ja
  veld 1d  
fluiten : ouders
Meisjes F2 54353 MHC De Warande MF3 08:30 09:00 Veld 2  info Ja
  veld 2b  
fluiten : ouders
Jongens 6E1 57305 BH&BC Breda JE2 10:00 10:30 Veld 2  info Ja
  veld 2b  
fluiten : ouders
Meisjes 8E1 56396 HC Etten-Leur M8E2 10:00 10:30 Veld 2  info Ja
  veld 2cd  
Fluiten: Jany Singendonk en Zoƫ van Twist (Meisjes A3 (zaal))

21 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes C3 47158 MHC Liberty MC4 10:00 10:30 Veld 1  info Ja
Fluiten: Maaike van Beek (Meisjes A3) en Maaike van Ierland (Dames Jong 1)
Meisjes D3 48941 Zundertse Hockeyclub MD2 12:00 12:00 Veld 2  info Ja
Fluiten: Lisa Darwinkel (Meisjes A2) en Anouk Pronk (Meisjes A2)
Meisjes A3 43841 ZwartWit MA5 11:45 12:15 Veld 1  info Ja
Fluiten: Jessica Vermeij (Dames 1) en Edwin Haarselhorst (Trimgemengd)
Meisjes A2 43734 DDHC MA1 14:00 14:00 Veld 1  info Ja
Fluiten: Michiel Greeven (Heren veteranen A) en Stefan de Nijs (Heren veteranen A)
Meisjes D4 49542 BH&BC Breda MD4 13:30 14:00 Veld 2  info Ja
Fluiten: Johan Verweij en Jany Singendonk
Meisjes C4 47432 HC Baarle Nassau MC1 15:00 15:30 Veld 2  info Ja
Fluiten: Elle de Visser (Meisjes A2) en Jany Singendonk
Meisjes B2 44928 MHC Olympia MB1 15:45 15:45 Veld 1  info Ja
Fluiten: Maud van Dijk (Dames 1) en Denise Miltenburg (Dames 1)

21 april | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
MIX F1 53365 BH&BC Breda JF2 20 08:10 09:00 uit -   info Ja
Meisjes 6E4 51697 HC Gilze Rijen ME2 0 09:30 10:00 uit -   info Ja
Meisjes 6E2 51627 HC Etten-Leur ME3 0 09:45 10:15 uit -   info Ja
Jongens 6E2 57233 B.H.V. Push JE4 0 10:00 10:30 uit -   info Ja
Meisjes 8E2 56224 ZwartWit M8E5 0 12:15 12:45 uit -   info Ja

21 april | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes C1 46797 MHC De Warande MC4 0 08:45 08:45 uit -   info Ja
Meisjes D1 48472 MHC Made MD2 0 09:00 09:00 uit -   info Ja
Meisjes D2 48376 MHC De Warande MD2 0 10:30 10:30 uit -   info Ja
Meisjes C2 46581 R.M.H.C. de Pelikaan MC3 0 12:00 12:00 uit -   info Ja
Meisjes B1 44592 Hockeyclub Prinsenbeek MB1 0 14:00 14:00 uit -   info Ja
Meisjes A1 43256 ZwartWit MA2 0 17:45 17:45 uit -   info Ja