3.jpeg
Agenda
21-9
D-kampen
28-9
D-kampen
5-10
D-kampen
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Wedstrijdschema

laat schema zien voor

21 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 6E1 911 ZwartWit J6E3 08:30 09:00 Veld 1  info Nee
  veld 1d  
fluiten : ouders
Jongens F1 865 BH&BC Breda JF2 08:30 09:00 Veld 1  info Nee
  veld 1a  
fluiten : ouders
Meisjes 8E3 4222 HC Gilze Rijen M8E2 08:30 09:00 Veld 2  info Nee
  veld 2cd  
Fluiten: Jany Singendonk
fluiten : + 1 ouder
Meisjes 6E3 883 R.M.H.C. de Pelikaan M6E5 08:30 09:00 Veld 1  info Nee
  veld 1c  
fluiten : ouders
Meisjes F2 974 Zundertse Hockeyclub MIX F2 08:30 09:00 Veld 1  info Nee
  veld 1b  
fluiten : ouders
Jongens 8E1 1049 GMHC Goes J8E2 10:15 10:45 Veld 2  info Nee
  veld 2cd  
fluiten : ouders
Meisjes 8E1 940 Zundertse Hockeyclub MIX 8E1 10:15 10:45 Veld 2  info Nee
  veld 2ab  
Fluiten: Jany Singendonk
fluiten : + 1 ouder

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes D1 11541 B.H.V. Push MD5 10:30 10:30 Veld 1  info Nee
Fluiten: Saar van Berkel (Meisjes A1) en Marlou Hasker (Meisjes A1)
Meisjes C1 12629 BH&BC Breda MC2 12:15 12:15 Veld 1  info Nee
Fluiten: Lina Koks (Meisjes A1) en Marnix Lutken
Jongens D2 11227 Hockeyclub Prinsenbeek JD2 12:00 12:30 Veld 2  info Nee
Fluiten: Adriaan in ’t Veld en Sophie Verkerk (Meisjes A1)
Meisjes B1 5791 MHC Rapide MB1 14:00 14:00 Veld 1  info Nee
Fluiten: Peter Miltenburg en Pleun de Bie (Dames 1)
Jongens D1 11150 MHC De Warande JD2 13:45 14:15 Veld 2  info Nee
Fluiten: Arnaud Huisman
Meisjes C2 13236 ZwartWit MC5 15:45 15:45 Veld 1  info Nee
Fluiten: Michiel Dirven en Jan-Willem Beukers (Heren veteranen B)
Meisjes A1 5026 Hockeyclub Prinsenbeek MA2 16:00 16:00 Veld 2  info Nee
  aanvangstijd gewijzigd !!  
Fluiten: Edwin Haarselhorst (Trim gemengd) en Peter Miltenburg

21 september | Jongste Jeugd

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Jongens 6E2 4177 ZwartWit J6E4 0 08:30 09:00 uit -   info Nee
  bij MHC Teteringen  
wedstrijd spelen op Teteringen. Aanvangstijd 09:00 uur !!!
Meisjes F1 976 HC Etten-Leur MF3 0 08:30 09:00 uit -   info Nee
Meisjes 6E2 889 R.M.H.C. de Pelikaan M6E4 0 09:35 10:05 uit -   info Nee
Meisjes 8E2 4184 B.H.V. Push M8E9 0 11:05 11:35 uit -   info Nee
Meisjes 6E1 880 ZwartWit M6E3 0 13:30 14:00 uit -   info Nee

21 september | Junioren

Team Nr Tegen Reistijd Verz Spel Loc Digitaal
Meisjes A2 5193 B.H.V. Push MA9 0 10:35 10:35 uit -   info Nee
Meisjes B2 6146 BH&BC Breda MB6 20 10:30 10:50 uit -   info Nee
Let op: Uittenue mee!   
Meisjes D3 12020 MHC DES MD5 0 11:45 11:45 uit -   info Nee
Meisjes C3 12965 R.M.H.C. de Pelikaan MC4 0 13:15 13:45 uit -   info Nee
Meisjes D2 11509 Hockeyclub Prinsenbeek MD3 0 14:30 14:30 uit -   info Nee
Meisjes B3 6064 GMHC Goes MB3 0 14:30 15:00 uit -   info Nee