3.jpeg
Agenda
24-8
oefenwedstrijd MO14-3
24-8
veldreservering
31-8
veldreservering
Bekijk de volledige agenda
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

Meisjes O14-1 (zaal)

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Zwart-Wit MO14-2 12 25 7 4 1 37 25 0
2 Etten-Leur MO14-12-C 12 22 6 4 2 37 25 0
3 Goes MO14-1 12 20 6 2 4 45 41 0
4 Teteringen MO14-1 12 19 5 4 3 50 33 0
5 Goirle MO14-2 12 18 5 3 4 40 39 0
6 Gilze-Rijen MO14-1 12 9 2 3 7 32 40 0
7 Prinsenbeek MO14-2 12 2 0 2 10 13 51 0

Uitslagen

Thuis Uit Uistlag
ZONDAG 3 DECEMBER 2023
Etten-Leur MO14-12-C Goes MO14-1 (0-2)final
Gilze-Rijen MO14-1 Goes MO14-1 (2-4)final
Etten-Leur MO14-12-C Gilze-Rijen MO14-1 (3-1)final
Goirle MO14-2 Prinsenbeek MO14-2 (5-1)final
Prinsenbeek MO14-2 Zwart-Wit MO14-2 (1-1)final
Goirle MO14-2 Zwart-Wit MO14-2 (4-5)final
ZONDAG 10 DECEMBER 2023
Teteringen MO14-1 Gilze-Rijen MO14-1 (5-2)final
Zwart-Wit MO14-2 Gilze-Rijen MO14-1 (3-2)final
Teteringen MO14-1 Zwart-Wit MO14-2 (3-3)final
ZATERDAG 16 DECEMBER 2023
Zwart-Wit MO14-2 Etten-Leur MO14-12-C (1-1)final
Etten-Leur MO14-12-C Prinsenbeek MO14-2 (5-1)final
Zwart-Wit MO14-2 Prinsenbeek MO14-2 (2-1)final
ZONDAG 17 DECEMBER 2023
Goirle MO14-2 Teteringen MO14-1 (3-2)final
Gilze-Rijen MO14-1 Teteringen MO14-1 (2-2)final
Goirle MO14-2 Gilze-Rijen MO14-1 (3-3)final
ZONDAG 7 JANUARI 2024
Goes MO14-1 Goirle MO14-2 (5-5)final
Goirle MO14-2 Etten-Leur MO14-12-C (5-3)final
Goes MO14-1 Etten-Leur MO14-12-C (3-7)final
ZATERDAG 13 JANUARI 2024
Gilze-Rijen MO14-1 Zwart-Wit MO14-2 (3-2)final
Etten-Leur MO14-12-C Zwart-Wit MO14-2 (2-2)final
Gilze-Rijen MO14-1 Etten-Leur MO14-12-C (2-4)final
Teteringen MO14-1 Goes MO14-1 (4-3)final
Goes MO14-1 Prinsenbeek MO14-2 (6-2)final
Teteringen MO14-1 Prinsenbeek MO14-2 (11-0)final
ZATERDAG 20 JANUARI 2024
Prinsenbeek MO14-2 Etten-Leur MO14-12-C (1-4)scheduled
Teteringen MO14-1 Etten-Leur MO14-12-C (3-4)final
Prinsenbeek MO14-2 Teteringen MO14-1 (1-5)final
Zwart-Wit MO14-2 Goirle MO14-2 (4-2)final
Goirle MO14-2 Goes MO14-1 (3-4)final
Zwart-Wit MO14-2 Goes MO14-1 (3-1)final
ZATERDAG 27 JANUARI 2024
Gilze-Rijen MO14-1 Prinsenbeek MO14-2 (5-0)final
Prinsenbeek MO14-2 Goirle MO14-2 (2-3)final
Gilze-Rijen MO14-1 Goirle MO14-2 (3-4)final
ZONDAG 28 JANUARI 2024
Goes MO14-1 Zwart-Wit MO14-2 (2-4)final
Zwart-Wit MO14-2 Teteringen MO14-1 (7-3)final
Goes MO14-1 Teteringen MO14-1 (5-5)final
ZATERDAG 3 FEBRUARI 2024
Prinsenbeek MO14-2 Gilze-Rijen MO14-1 (2-2)final
Goes MO14-1 Gilze-Rijen MO14-1 (8-5)final
Prinsenbeek MO14-2 Goes MO14-1 (1-2)final
ZONDAG 4 FEBRUARI 2024
Etten-Leur MO14-12-C Teteringen MO14-1 (2-2)final
Teteringen MO14-1 Goirle MO14-2 (5-1)final
Etten-Leur MO14-12-C Goirle MO14-2 (2-2)final

Teamondersteuning

Functie Naam
Coach Olaf Hasker
Coach Peter van Nunen
Manager Marjolein van den Heijkant
Trainer Minke van Dongen